Vítejte na stránkách fotbalového klubu TJ Dolní Habartice

Sobotní Velikonoční nadílka

4. dubna 2018 v 20:10 | Láďa |  aktuality
V sobotu odstartovala jarní část Okresního přeboru a naši kluci se představili na hřišti jednoho z favoritů soutěže celku Velkého Šenova.
První problém byl se sestavou, kdy chybělo hned několik opor.
I přes tyto trable se kluci soupeře v první půli nezalekli, a kdyby se alespoň ujali nějaké šance, které jsme měli, mohlo to vypadat jinak.
Domácí stroj se totiž ve druhé půli dostal do plných obrátek a srazil naše kluky třemi góly během 10. minut druhé půle, když se k tomu přidala únava a hrubé chyby nemohl tento duel dopadnout jinak.
Domácí zmatků v naší hře dokonale využili a uštědřili nám předčasnou pomlázku, ale naprosto zaslouženě.
Musíme se hlavně omluvit fanouškům, rychle se otřepat a jít dál, zápas od zápasu a bude to určitě dobré.

SK Velký Šenov - TJ Dolní Habartice 7:0 (1:0)
branky: Kurel Pavel 3x,Vichterey Radek 2x, Bílý René, Smejkal Roman

sestava VŠ: Tesař - Bálek, Fučík, Vebr, Adámek, Smejkal. Pánik, Kozák,Vichterey (K), Krámer, Kurel.
střídali: Bílý, Tesárek, Petružálek, Hrbatsh, Toman

Sestava D.H.: Pudil - Mysliveček (K), Vencl, Fous, Špaček - Pospíšil, Šafránek, Konfršt, Gaži - Horvát Kamil, Horvát Emil
střídal: Jánský
trenér: Ivan Konfršt

rozhodčí: Kadora Ondřej, Forro Stanislav, Kotík Jan

diváků: 50

První velká šance zápasu patří nám, Dominik se dostane do obrovské šance, golman leží na zemi, bohužel Dominik netrefí balón dobře a ten jde mimo bránu.
V 15 minutě výborně zabojoval Pepa Gaži, Pavel Špaček však opět bránu mijí a to doslova z malého vápna.
Ve 23 minutě je v další tutovce Pavel a opět trefí již ležícího golmana. To už snad není možné co nedáme.
Domácí mají územní převahu a častěji balón na kopačkách.
Ve 35 minutě nám ukazují jak se proměňují šance, ztratili jsme balón na půli hřiště a protiútok domácích byl smrtelný Pavel Kurel 1:0.
Tento gól s námi dosti otřásl a domácí posadil do sedla.
Ve druhé půli jsme již přestali stíhat a domácí byli nekompromisní.
Ve 46 minutě totiž špatně bráníme při přebírání hráče, do šance se dostane Roman Smejkal a dává na 2:0.
V 51. minutě chybně odmává pomezní rozhodčí aut, jeho nevědomosti domácí rychle využívají , po rychle vhozeném autu se Martinovi tváři v tvář nemýlí opět Pavel Kurel 3:0.
Po této brance přestaneme existovat, domácí si dělají co chtějí, na hřišti je z naší strany chaos, každý chce být všude, chybí komunikace i chuť.
V 54 minutě po cetntru Víti dává Michal Vencl gól, ten však není pro údajný faul na golmana uznán.
Jak je fotbal jednoduchý nám předvádí domácí v 60.minutě.
Špatná domluva naší léve strany, průnik do vápna a Radek Vichterey dává na 4:0.
V 62. minutě rozehrávají domácí přímý kop. Balón vypadne Martinovi z rukou, dorážející hráč domácích však stojí v ofsajdu.
O minutu později se už skóre mění, domácí se dostanou do rychlého brejku dva na jednoho a Radek Vichterey dává již na 5:0.
V 65 minutě náznak naší akce. Dominik prostrčí balón na Tondu, ten však netrefuje.
V 73. minutě rozehrají domácí rychle standartku, je z toho brejk 3 na 1 a šestý gól v naší síti, který střílí Pavel Kurel a uzavírá hattrick.
V 76 minutě dokončí náš zmar René Bílý, který využije další brejk 7:0.
V 84 minutě naše Labutí píseň Emil posadí balón na hlavu Michala, ten však netrefuje a tak duel končí naší dosti ostudnou porážkou, kterou musíme hodně rychle napravit.