Vítejte na stránkách fotbalového klubu TJ Dolní Habartice

Spravedlivý výsledek

21. října 2012 v 19:27 | Láďa |  aktuality
Dnes jsme v rámci 9. kola fotbalové III. třídy zavítali na půdu Františkova, hrál se výborný fotbal, obě mužstva hráli výborně, a konečný výsledek je naprosto zasloužený.
Utkání se příliš nevyvedlo oboum golmanům, a také hlavnímu rozhodčímu, který toto utkání zbytečně kouskoval.

FK Františkov - TJ Dolní Habartice 4:4 (0:1)
branky D.H.: Horvát 3, Gaži
sestav D.H.: Spilka - Mysliveček, Gaži (80 Valenta), Finkes, Bambas - Sejkora, Pospíšil, Chorvát (85 Mezera), Bažant - Horvát, Nergl (88 Hofírek)

Úvod utkání se lépe vydařil domácím, měli sice územní převahu, ale nic z ní nevytěžili, naopak z naší první šance zapršelo, Horvátovu ránu golman domácích vyrazil před sebe a Gaži svým prvním gólem v Habartickém dresu otevřel skóre utkání 0:1.
Záhy ten samý hráč přesprintoval svého soka a nebezpečně zakončil, golman domácích jeho pokus kryl.
Míla Finkes opět otestoval svou pravačku, golman domácích byl opět na místě a další rána Finkese zazvonila na břevno.
Do druhého poločasu jsme vlétli a Petr Horvát nás křižnou ranou poslal do dvoubrankového vedení 0:2.
Jenže ouha, domácí se rychle dostali do zápasu, a snížili ranou ze 40 metrů, která dokonale zaskočila golmana Spilku 1:2.
O chvíli později bylo ještě hůře, domácí z poměrně velké vzdálenosti rozehrávali standartku a balón opět skončil v naší síti 2:2.
Brzy jsme však šli opět do vedení Bambasův dlouhý aut prodlužil Nergl a Horvát se nemýlil 2:3.
Domácí si pak dali málem vlastní gól, tečovaný pokus skončil těsně mimo, bohužel vyrovnání bylo opět laciné, další ukrytá rána 3:3, záhy domácí po překrásné akci a kolapsu naší obrany vstřelili rozdílový gól 4:3.
Naštěstí domácí golman také neměl svůj den, neudržel balón a Horvát srovnal na konečný a spravedlivých 4:4.